- Q&Q

Q&Q часовник DG08J004Y
Мъжки часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DG08J004Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Стоманен корпус с ION покритие
Хронограф
Аналогов 3 стрелки(час,минута,секунда)
Q&Q часовник DG08J004Y
Мъжки часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DG08J004Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Стоманен корпус с ION покритие
Хронограф
Аналогов 3 стрелки(час,минута,секунда)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Стил | спортен |
| Стил | спортен |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на каишката | Силикон |
| Диаметър на корпуса (mm) | 40 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 10.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Q&Q ATTRACTIVE DG08J004Y
Добавете нотка модерен стил към ежедневния си вид с Q&Q ATTRACTIVE DG08J004Y. Този елегантен аналогов часовник разполага с чист бял циферблат и удобна силиконова каишка, идеален за ежедневно и активно носене.
Ключови Предимства
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Устойчива силиконова каишка — Лека, гъвкава и устойчива на пот и вода.
- Водоустойчивост до 3 ATM — Подходящ за ежедневни пръски и миене на ръце.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на каишката | Силикон |
| Диаметър на корпуса (mm) | 40 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Бял |
| Материал на стъклото | Акрилно |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Часовник Q&Q ATTRACTIVE DG08J004Y
- Гаранционна карта
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




